Наша команда дизайнерів – молоді та прогресивно налаштовані фахівці, які цілеспрямовані на створення проектів для людей, які хочуть реалізовувати унікальні інтер’єри опираючись на свою індивідуальність. Вже більше 10 років ми відточуємо свою майстерність, знаходячи підхід до кожного. Результат нашої роботи – максимально комфортний простір у якому Ви будете втілювати всі свої мрії!
Наш досвід у цифрах
30
Екстер’єри житлових
і громадських комплексів
89
Дизайн інтер’єру HoReCa
20
Дизайн інтер’єру житлової нерухомості
15
Дизайн інтер’єру громадської нерухомості
Наші послуги
Архітектура (екстер’єр) / Благоустрій
Інтер’єри
Архітектурна візуалізація
Архітектурна 3D візуалізація дозволяє продемонструвати об'єкт у будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби, пропрацювати освітлення, детально відтворити оточення, показати переваги планування. Візуалізація екстер'єру допомагає уникнути непорозуміння між архітекторами і замовниками. Ще наочнішим матеріалом слугує анімація.
Анімація
Архітектурна 3D візуалізація дозволяє продемонструвати об'єкт у будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби, пропрацювати освітлення, детально відтворити оточення, показати переваги планування. Візуалізація екстер'єру допомагає уникнути непорозуміння між архітекторами і замовниками. Ще наочнішим матеріалом слугує анімація.
Концепція благоустрою
Промо-матеріали і матеріали для відділів продажів
Для того щоб покупець у відділі продажів ЖК міг краще оцінити функціональне використання квартири, порівняти функціональність різних квартир і, зрештою, усвідомлено обрати максимально відповідне для своєї сім'ї планування квартири, ми розробили інноваційну методику оцінки функціональності квартир. Для кожного житлового комплексу з PRO-плануваннями ми розробили унікальну пропозицію – паспорт функціонального використання квартири. З такими наочними матеріалами вибір квартири стане очевидним для кожного покупця.
Концепція інтер'єру
Концепція дизайну інтер’єру – це візуальна, емоційна складова майбутнього простору поєднані в одну ідею з урахуванням побажань клієнта. За допомогою концепції створюються певні рамки, в яких працює дизайнер. Коли творчий простір визначено всередині нього можна втілювати різні думки, і всі вони будуть гармонійно поєднуватися між собою.
Робоча документація
Креслення відображають поетапність проведення ремонтних робіт і прискорюють даний процес. Фактично це детальна інструкція для підрядників по виконанню вашого ремонту.
3D візуалізації і візуалізації для VR
Максимально реалістичні світлини дизайн-проекту дозволяють побачити ваш майбутній інтер’єр з точністю всіх деталей. Відчути наскільки комфортно у ньому розміщені меблі, освітлення, поєднання кольору і текстур.
Специфікація по комплектуючих і матеріалах
Це перелік меблів, які використовуються у проекті, з детальним технічним завданням для подальшої передачі їх виробникові, а також підбір оздоблювальних матеріалів, електрофурнітури, сантехніки із зазначенням їх кількості.
Дизайн проєкт
Авторський нагляд
Авторський нагляд звільнює час, який неминуче забирає ремонт. Вбереже вас від проблем та переробок у процесі ремонту, які можуть стати результатом додаткових витрат.
Працюємо з передовими технологіями
Наші роботи
Останні проєкти
КОНТАКТИ
Email us
office@standard.com.ua
Visit us
м. Полтава, вул. Європейська, 21
©2022 Copyright Standard Project